20 years of experience

Naujienos

Aktualijos, įmonės naujienos, įdomūs straipsniai ir kt.

  ENTAFARMA įdarbina per karą savo namus palikusius Ukrainos piliečius

  (2022-03-16) ENTAFARMA, būdama socialiai atsakingu verslu, solidarizuojasi su kitomis Lietuvos verslo įmonėmis ir į savo gretas priima pirmąsias dvi Ukrainos pilietes.

  Atsisakome rusiškų ir baltarusiškų prekių

  (2022-03-15) Plečiantis karo veiksmams Ukrainoje, farmacijos kompanija „Entafarma“, Lietuvoje valdanti prekės ženklą „MANO vaistinė“, atsisako rusiškos bei baltarusiškos kilmės prekių.

  ENTAFARMA tęsia partnerystę su Benediktu Vanagu

  (2022-03-03) Dvejus metus iš eilės palaikiusi vieną žymiausių Lietuvos lenktynininkų Dakaro ralyje, ENTAFARMA tęsia tolesnį bendradarbiavimą su Benediktu Vanagu. Sportininkas, per šiuos abejoms pusėms reikšmingus bendradarbiavimo metus, ne tik siekė sportinių aukštumų ir garsino Lietuvos vardą pasaulyje, bet ir buvo kompanijos partneriu, garsinančiu „Wellman“ prekės ženklą.

  ENTAFARMA pereina prie žaliosios elektros energijos naudojimo

  (2021-02-01) Siekdama mažinti veiklos įtaką klimatui ir didinti savo tiekiamų paslaugų ekologiškumą bei tvarumą, UAB ENTAFARMA pereina prie žaliosios elektros energijos naudojimo, kas ženkliai prisideda prie tvaresnės aplinkos kūrimo.

  Vieninteliai Lietuvoje – vaistų ženklinimas unikaliu identifikatoriumi

  (2020-06-08) 2019 m. vasario 9 d. visose ES šalyse pradėtas taikyti Komisijos Deleguotasis Reglamentas 2016/161, pagal kurį didžioji dalis receptinių vaistų pakuočių privalo būti paženklintos unikaliu identifikatoriumi ir turėti apsaugos įtaisą. Šios apsaugos priemonės leidžia nustatyti vaisto autentiškumą ir identifikuoti kiekvieną individualią pakuotę.

  ENTAFARMA sandėlių plotą išplėtė dar trečdaliu

  (2020-05-22) Praėjusiais metais pradėjusi ketvirtąjį plėtros etapą, ENTAFARMA šių metų pavasarį baigė naujojo sandėlio statybas. Sandėliavimo plotas išaugo papildomais 8000 kv.m., nuo 19 000 iki 27 000 kv. m. Plėtros buvo nuspręsta imtis, nes per keletą pastarųjų metų pavyko pritraukti nemažai naujų klientų, tarp kurių – ir pasauliniai farmacijos rinkos vardai.

  ENTAFARMA plečia veiklą veterinarinių vaistų srityje

  (2019-11-27) 2019 m. lapkritį ENTAFARMA įgijo veterinarinės farmacijos licenciją ir turi leidimą didmeninei veterinarinių vaistų prekybai. „Iki šiol ENTAFARMA turėjo leidimą tik veterinarinių vaistų perpakavimui, tačiau gana dažnai sulaukdavome užklausų, ar planuojame prekiauti vaistais gyvūnams. Taigi dabar mūsų atsakymas yra – taip“, teigia įmonės vykdomasis direktorius Mindaugas Malinauskas.

  ENTAFARMA padeda siekiantiems daugiau

  (2019-10-10) ENTAFARMA, siekdama nuolat tobulėti ir įveikti su tuo susijusius iššūkius, skatina tobulėti ir kitus bei remia pasiryžusius ambicingiems išbandymams. 2019 metais ENTAFARMA prisidėjo prie ambicingų keliautojo ir nuotykių ieškotojo Karolio Mieliausko iššūkių – motociklu pasiekti šalčiausią apgyvendintą žemės vietą – Sibiro gilumoje tūnantį Oimjakono kaimą bei motociklu apkeliauti pasaulį per 40 dienų.

  Kodėl Jums aktualu vaistų perpakavimas?

  (2014-03-15) Vaistų gamintojai neretai susiduria su situacija, kada dėl pasikeitusių vaistų ženklinimo reikalavimų, ar netinkamo pagamintų vaistinių preparatų ženklinimo, pritrūkus reikiamo rinkai kiekio tenka keisti vaistinio preparato pakuotės lapelį ar išorinę pakuotę. Tokiu atveju labai svarbu gauti operatyvią ir kokybišką paslaugą bei išvengti išlaidų, susijusių su vaistinių preparatų išsiuntimu perpakavimui atgal į gamyklą - sutaupomi ir laikas, ir pinigai.

  Šiuolaikiški ir modernūs farmaciniai sandėliai Baltijos šalyse

  (2014-03-10) ENTAFARMA sandėliai - didžiausi ir moderniausi farmacinei logistikai ir sandėliavimui skirti sandėliai Baltijos šalyse. Sandėlių talpa – iki 10.000 palečių vietų. Sandėliuose kontroliuojama ir nuolatos stebima oro temperatūra, įrengtos narkotinių ir psichotropinių vaistų (apie 240 palečių vietų), bei šaltai (+2 - +8°C) laikomų vaistų (apie 200 palečių vietų) patalpos. Pažangi „nepopierinė“ IT sistema ir kvalifikuotas personalas garantuoja kokybišką paslaugą.

  Su ENTAFARMA Jūs galite daugiau

  (2014-03-05) UAB „ENTAFARMA“ – farmacinės logistikos paslaugų lyderė Baltijos šalyse, vaistų gamintojams siūlanti plačiausią paslaugų spektrą – nuo vaistinių preparatų sandėliavimo, pristatymo klientams, iki vaistinių preparatų importo iš trečiųjų šalių bei perpakavimo ir serijos išleidimo. Šiais, dinamiškais laikais, itin svarbu turėti patikimą partnerį, kuris laiku ir kokybiškai suteiktų visas Jums reikiamas paslaugas.

  2004 metais atidarytos mūsų atstovybės

  (2014-03-01) Estijoje, 2005 metais su džiaugsmu šventėme naujo, vieno moderniausių Lietuvoje, farmacijos produktų sandėliavimo ir logistikos padalinio atidarymą. Šventėme visi – ir partneriai, ir darbuotojai, kiekvienas jausdamas ir matydamas savo triūso dalelę. Mes sukūrėme puikias, modernias darbo erdves - padalinį darbui su užsienio partneriais, farmacininkais, einame teisingu, o tai byloja kokybės sertifikatai, padėkos, apdovanojimai.

  Teisinga įmonės strategija - paslaugų gerinimas

  (2014-02-28) Mes sukūrėme puikias, modernias darbo erdves – telefonizuotą užsakymų priėmimo skyrių, atskirą padalinį darbui su užsienio partneriais, farmacinės logistikos, marketingo ir rinkodaros skyrius. Kad einame teisingu keliu byloja kokybės sertifikatai, padėkos, apdovanojimai. Tiesiogiai dirbame su dauguma gamintojų, esančių Lietuvos rinkoje, turime virš 700 klientų visoje Lietuvoje, taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

  Modernus produkcijos administravimas leidžia pasiūlyti optimaliausią kainą naudotojui

  (2014-02-26) ENTAFARMOJE nuolat ieškome metodų, kaip pagerinti ir palengvinti produkcijos pristatymą mūsų klientams. Modernus produkcijos administravimas leidžia sutaupyti mums kiekviename žingsnyje, todėl mes savo klientams galime pasiūlyti ženkliai geresnes produkcijos kainas nei kad mūsų konkurentai. Jūs leidžiate mums tobulėti.