20 years of experience

Naujienos

Aktualijos, įmonės naujienos, įdomūs straipsniai ir kt.

  ENTAFARMA plečia veiklą veterinarinių vaistų srityje

  (2019-11-27) 2019 m. lapkritį ENTAFARMA įgijo veterinarinės farmacijos licenciją ir turi leidimą didmeninei veterinarinių vaistų prekybai. „Iki šiol ENTAFARMA turėjo leidimą tik veterinarinių vaistų perpakavimui, tačiau gana dažnai sulaukdavome užklausų, ar planuojame prekiauti vaistais gyvūnams. Taigi dabar mūsų atsakymas yra – taip“, teigia įmonės vykdomasis direktorius Mindaugas Malinauskas.

  ENTAFARMA padeda siekiantiems daugiau

  (2019-10-10) ENTAFARMA, siekdama nuolat tobulėti ir įveikti su tuo susijusius iššūkius, skatina tobulėti ir kitus bei remia pasiryžusius ambicingiems išbandymams. 2019 metais ENTAFARMA prisidėjo prie ambicingų keliautojo ir nuotykių ieškotojo Karolio Mieliausko iššūkių – motociklu pasiekti šalčiausią apgyvendintą žemės vietą – Sibiro gilumoje tūnantį Oimjakono kaimą bei motociklu apkeliauti pasaulį per 40 dienų.

  Kodėl Jums aktualu vaistų perpakavimas?

  Vaistų gamintojai neretai susiduria su situacija, kada dėl pasikeitusių vaistų ženklinimo reikalavimų, ar netinkamo pagamintų vaistinių preparatų ženklinimo, pritrūkus reikiamo rinkai kiekio tenka keisti vaistinio preparato pakuotės lapelį ar išorinę pakuotę. Tokiu atveju labai svarbu gauti operatyvią ir kokybišką paslaugą bei išvengti išlaidų, susijusių su vaistinių preparatų išsiuntimu perpakavimui atgal į gamyklą - sutaupomi ir laikas, ir pinigai.

  Šiuolaikiški ir modernūs farmaciniai sandėliai Baltijos šalyse

  ENTAFARMA sandėliai - didžiausi ir moderniausi farmacinei logistikai ir sandėliavimui skirti sandėliai Baltijos šalyse. Sandėlių talpa – iki 10.000 palečių vietų. Sandėliuose kontroliuojama ir nuolatos stebima oro temperatūra, įrengtos narkotinių ir psichotropinių vaistų (apie 240 palečių vietų), bei šaltai (+2 - +8°C) laikomų vaistų (apie 200 palečių vietų) patalpos. Pažangi „nepopierinė“ IT sistema ir kvalifikuotas personalas garantuoja kokybišką paslaugą.

  Su ENTAFARMA Jūs galite daugiau

  UAB „ENTAFARMA“ – farmacinės logistikos paslaugų lyderė Baltijos šalyse, vaistų gamintojams siūlanti plačiausią paslaugų spektrą – nuo vaistinių preparatų sandėliavimo, pristatymo klientams, iki vaistinių preparatų importo iš trečiųjų šalių bei perpakavimo ir serijos išleidimo. Šiais, dinamiškais laikais, itin svarbu turėti patikimą partnerį, kuris laiku ir kokybiškai suteiktų visas Jums reikiamas paslaugas.

  2004 metais atidarytos mūsų atstovybės

  Estijoje, 2005 metais su džiaugsmu šventėme naujo, vieno moderniausių Lietuvoje, farmacijos produktų sandėliavimo ir logistikos padalinio atidarymą. Šventėme visi – ir partneriai, ir darbuotojai, kiekvienas jausdamas ir matydamas savo triūso dalelę. Mes sukūrėme puikias, modernias darbo erdves - padalinį darbui su užsienio partneriais, farmacininkais, einame teisingu, o tai byloja kokybės sertifikatai, padėkos, apdovanojimai.

  Teisinga įmonės strategija - paslaugų gerinimas

  Mes sukūrėme puikias, modernias darbo erdves – telefonizuotą užsakymų priėmimo skyrių, atskirą padalinį darbui su užsienio partneriais, farmacinės logistikos, marketingo ir rinkodaros skyrius. Kad einame teisingu keliu byloja kokybės sertifikatai, padėkos, apdovanojimai. Tiesiogiai dirbame su dauguma gamintojų, esančių Lietuvos rinkoje, turime virš 700 klientų visoje Lietuvoje, taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

  Modernus produkcijos administravimas leidžia pasiūlyti optimaliausią kainą naudotojui

  ENTAFARMOJE nuolat ieškome metodų, kaip pagerinti ir palengvinti produkcijos pristatymą mūsų klientams. Modernus produkcijos adminsitravimas leidžia sutaupyti mums kiekviename žingsnyje, todėl mes savo klientams galime pasiūlyti ženkliai geresnes produkcijos kainas nei kad mūsų konkurentai. Jūs leidžiate mums tobulėti.