20 years of experience

entafarma apie mus

Teisingumas – duoti kiekvienam tai, kas jam priklauso (Ciceronas)

http://en.wikipedia.org/wiki/Cicero

 • 1993 metais priimtas sprendimas – kurti farmacijos paslaugų teikimo įmonę – pasirodė teisingas.

  Įmonė dirba darniai, sklandžiai ir pelningai, užimdama vis tvirtesnes pozicijas vaistų rinkoje. Apie tai byloja ir tokie faktai: naujai įsikūrusioje įmonėje dirbo 3 entuziastai, o šiandien mūsų komandą sudaro virš 80 darbuotojų - puikių savo srities specialistų. Jų tarpe net 10 farmacijos specialistų.

  Teisinga įmonės strategija – paslaugų tobulinimas pagal rinkos tendencijas ir poreikius, kompleksinių paslaugų kūrimas, patikimi partneriai, kvalifikuotas ir lojalus kolektyvas - pakankamai greitai davė vaisių.

  Tiesiogiai dirbame su dauguma gamintojų, esančių Lietuvos rinkoje, turime virš 1000 klientų visoje Lietuvoje, taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

  UAB ENTAFARMA
  video prezentacija - 6:24 min.

  2004 metais atidarytos mūsų atstovybės Latvijoje ir Estijoje, 2011 metais su džiaugsmu šventėme naujo, didžiausio ir moderniausio Baltijos šalyse, farmacijos produktų sandėliavimo ir logistikos centro atidarymą. Šventėme visi – ir partneriai, ir darbuotojai, kiekvienas jausdamas ir matydamas savo triūso dalelę.

  Mes sukūrėme puikias, modernias darbo erdves – telefonizuotą užsakymų priėmimo skyrių, atskirą padalinį darbui su užsienio partneriais, farmacinės logistikos, rinkodaros skyrius. Kad einame teisingu keliu byloja kokybės sertifikatai, padėkos, apdovanojimai.

 • Padėkos raštai