20 years of experience

Naujienos

Aktualijos, įmonės naujienos, įdomūs straipsniai ir kt.
slide 7 vaistu perpakavimas

Kodėl Jums aktualu vaistų perpakavimas?

2014-03-15

Vaistų gamintojai neretai susiduria su situacija, kada dėl pasikeitusių vaistų ženklinimo reikalavimų, ar netinkamo pagamintų vaistinių preparatų ženklinimo, pritrūkus reikiamo rinkai kiekio (sutrikus gamybai ar neplanuotai išaugus pardavimams) tenka keisti vaistinio preparato pakuotės lapelį ar išorinę pakuotę, ar perpakuoti kitos šalies rinkai skirtą vaistinį preparatą. Tokiu atveju labai svarbu gauti operatyvią ir kokybišką paslaugą bei išvengti išlaidų, susijusių su vaistinių preparatų išsiuntimu perpakavimui atgal į gamyklą - sutaupomi ir laikas, ir pinigai.

2012 m. sausio mėn. ENTAFARMA gavo Gamybos licenciją vaistų perpakavimui ir importui iš trečiųjų šalių bei serijos išleidimui. Pradėję teikti perpakavimo paslaugą vienam klientui, šiandien jau turime daugiau kaip 10 vaistų gamintojų, kurie naudojasi mūsų paslaugomis. Įmonės vykdoma veikla atitinka aukščiausius kokybės standartus, tai įrodo gautas GGP sertifikatas bei mūsų klientų, žinomų vaistų gamintojų - Astellas Pharma Europe, Johnson & Johnson, Novartis Consumer Health, Sandoz Pharmaceuticals, Stada bei kt., atlikti auditai ir mūsų, kaip tinkamo partnerio, pasirinkimas.

Nuo perpakavimo veiklos pradžios iki dabar ENTAFARMA jau perpakavo 1.7 milijono vaistinių preparatų pakuočių. Mūsų teikiama vaistinių preparatų perpakavimo paslauga apima viską, ką galima padaryti nekontaktuojant su vaistiniu prepratu:

  • Pakuotės lapelio įdėjimas/pakeitimas;
  • Išorinės pakuotės pakeitimas
  • Pakuotės lapelio, išorinės pakuotės ar lipduko gamyba, pagal gamintojo pateiktą bylą;
  • Išorinės pakuotės, lipduko ženklinimas (pvz. serija, tinkamumo vartoti laikas);
  • Lipduko klijavimas ar pakeitimas.

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti operatyvią, kokybišką ir nebrangią vaistinių preparatų perpakavimo paslaugą bei kviečiame šia paslauga naudotis ir Jus.