20 years of experience

Naujienos

Aktualijos, įmonės naujienos, įdomūs straipsniai ir kt.
untitled design 5 3 1

ENTAFARMA tęsia partnerystę su Benediktu Vanagu

2022-03-03

ENTAFARMA, būdama lojali savo klientų atžvilgiu, išlieka patikimu partneriu ir mūsų sportininkams.

Dvejus metus iš eilės palaikiusi vieną žymiausių Lietuvos lenktynininkų Dakaro ralyje, ENTAFARMA tęsia tolesnį bendradarbiavimą su Benediktu Vanagu. Sportininkas, per šiuos abejoms pusėms reikšmingus bendradarbiavimo metus, ne tik siekė sportinių aukštumų ir garsino Lietuvos vardą pasaulyje, bet ir buvo kompanijos partneriu, garsinančiu „Wellman“ prekės ženklą.

Benediktas Vanagas sveikai mitybai skiria daug dėmesio, tačiau neabejoja būtinybe ją papildyti vitaminais ir mineralais „Mano gyvenimo filosofijoje svarbią vietą užima rūpinimasis savo sveikata ir gera savijauta. Suprantu, kad tik tai darydamas galiu pasiekti geriausių rezultatų“ – teigia sportininkas. Benediktas Vanagas prisipažįsta, kad jau ne vienerius metus, siekdamas sustiprinti savo organizmą, renkasi būtent „Wellman“ maisto papildus: „pasitikiu šiuo gamintoju, jo produktų kokybe, kuri niekada manęs nenuvylė, todėl jį ir pasirinkau. Vadovaujuosi posakiu: Nesu toks turtingas, kad pirkčiau prastus daiktus“.  

„Wellman“ maisto papildus gaminanti Jungtinės Karalystės kompanija VITABIOTICS jau 5 dešimtmečius kuria ir gamina inovatyvius, mokslo naujovėmis paremtus, itin aukštos kokybės maisto papildus. Nuoseklaus ir kruopštaus darbo metu sukurti unikalūs produktai, daug pasiekta tiriant maistingųjų medžiagų įtaką žmogaus sveikatai. VITABIOTICS, pirmoji ir vienintelė istorijoje Jungtinės Karalystės vitaminų kompanija net 4 kartus gavusi prestižinį Karalienės apdovanojimą.