20 years of experience

entafarma apie mus

Teisingumas – duoti kiekvienam tai, kas jam priklauso (Ciceronas)

http://en.wikipedia.org/wiki/Cicero

1993 metais priimtas sprendimas − kurti farmacijos paslaugų teikimo įmonę – pasirodė teisingas.

Įmonė dirba darniai, sklandžiai ir pelningai, užimdama tvirtas pozicijas farmacijos rinkoje. Apie tai byloja ir tokie faktai: naujai įsikūrusioje įmonėje dirbo 3 entuziastai, o šiandien mūsų komandą sudaro virš 150 darbuotojų − puikių savo srities specialistų. Jų tarpe daug farmacijos specialistų.

Teisinga įmonės strategija – paslaugų tobulinimas pagal rinkos tendencijas ir poreikius, kompleksinių paslaugų kūrimas, patikimi partneriai, kvalifikuotas ir lojalus kolektyvas − pakankamai greitai davė vaisių.

Tiesiogiai dirbame su dauguma gamintojų, esančių Lietuvos rinkoje, turime beveik 2000 klientų visoje Lietuvoje, taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

2004 metais atidarytos mūsų atstovybės Latvijoje ir Estijoje, 2011 metais su džiaugsmu šventėme naujo, didžiausio ir moderniausio Baltijos šalyse, farmacijos produktų sandėliavimo ir logistikos centro atidarymą.

UAB ENTAFARMA
video prezentacija - 4:06 min.

Šventėme visi – ir partneriai, ir darbuotojai, kiekvienas jausdamas ir matydamas savo triūso dalelę. Ilgai netrukome ir 2014, 2016 bei 2020 metais vykusiais plėtros etapais stipriai išplėtėme sandėliavimo ir logistikos centro plotą.

Mes sukūrėme puikias, modernias darbo erdves siūlančias plačiausią paslaugų spektrą − nuo vaistinių preparatų sandėliavimo ir logistikos, farmacinės rinkodaros, didmeninės vaistų prekybos iki vaistinių preparatų importo iš trečiųjų šalių, vaistų perpakavimo bei serializacijos. Teikdami kompleksines ir kokybiškas paslaugas už optimalią kainą einame teisingu keliu, o tai įrodo augantis ilgalaikių partnerių ratas. Mūsų tikslas, kad visuomet su ENTAFARMA galėtumėte daugiau.


Oficiali sveikatinimo produktų vyrams „Wellman“ platintoja Lietuvoje farmacinė bendrovė „Entafarma“ tapo ralio komandos, kurią sudaro 2 ekipažai, pilotuojami Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo bei Gedimimo Ramono ir Žilvino Juršio, rėmėja.

BC “ŽALGIRIS”

Krepšinis - populiariausia Lietuvoje sporto šaka. Juokaujama, kad tai tarsi - antra religija. Kiekvienas lietuvis džiaugiasi ir didžiuojasi savo šalies krepšininkų pergalėmis ir pasiekimais. Džiaugiamės ir mes, savo parama prisidėdami prie jų pasiekimų.