20 years of experience

entafarma apie mus

Teisingumas – duoti kiekvienam tai, kas jam priklauso (Ciceronas)

http://en.wikipedia.org/wiki/Cicero

1993 metais priimtas sprendimas – kurti farmacijos paslaugų teikimo įmonę – pasirodė teisingas.

Įmonė dirba darniai, sklandžiai ir pelningai, užimdama vis tvirtesnes pozicijas vaistų rinkoje. Apie tai byloja ir tokie faktai: naujai įsikūrusioje įmonėje dirbo 3 entuziastai, o šiandien mūsų komandą sudaro virš 80 darbuotojų - puikių savo srities specialistų. Jų tarpe net 10 farmacijos specialistų.

Teisinga įmonės strategija – paslaugų tobulinimas pagal rinkos tendencijas ir poreikius, kompleksinių paslaugų kūrimas, patikimi partneriai, kvalifikuotas ir lojalus kolektyvas - pakankamai greitai davė vaisių.

Tiesiogiai dirbame su dauguma gamintojų, esančių Lietuvos rinkoje, turime virš 1000 klientų visoje Lietuvoje, taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

UAB ENTAFARMA
video prezentacija - 6:24 min.

2004 metais atidarytos mūsų atstovybės Latvijoje ir Estijoje, 2011 metais su džiaugsmu šventėme naujo, didžiausio ir moderniausio Baltijos šalyse, farmacijos produktų sandėliavimo ir logistikos centro atidarymą. Šventėme visi – ir partneriai, ir darbuotojai, kiekvienas jausdamas ir matydamas savo triūso dalelę.

Mes sukūrėme puikias, modernias darbo erdves – telefonizuotą užsakymų priėmimo skyrių, atskirą padalinį darbui su užsienio partneriais, farmacinės logistikos, rinkodaros skyrius. Kad einame teisingu keliu byloja kokybės sertifikatai, padėkos, apdovanojimai.

Padėkos raštai


Oficiali sveikatinimo produktų vyrams „Wellman“ platintoja Lietuvoje farmacinė bendrovė „Entafarma“ 2014 ir 2015 m. tapo ralio komandos, kurią sudaro 2 ekipažai, pilotuojami Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo bei Gedimimo Ramono ir Žilvino Juršio, rėmėja.

BC “ŽALGIRIS”

Krepšinis - populiariausia Lietuvoje sporto šaka. Juokaujama, kad tai tarsi - antra religija. Kiekvienas lietuvis džiaugiasi ir didžiuojasi savo šalies krepšininkų pergalėmis ir pasiekimais. Džiaugiamės ir mes, savo parama prisidėdami prie jų pasiekimų.