20 years of experience

Mūsų patirtis - Jums

Parnterį renkiesi ilgam, todėl tai daryti reikia atsakingai ir kruopščiai. Vaistų rinkoje pasitikėjimas ir užtikrintumas yra labai svarbu. Preparatų platinimas reikalauja dėmesio dėl specialių sąlygų, temperatūrinių, saugumo ar transportavimo reikalavimų. Pasaulyje yra daug vaistų gamintojų ir platintojų, todėl partnerio pasirinkimas yra reikšmingas sėkmingo darbo etapas.

Mūsų klientai −Lietuvos vaistinės, gydymo įstaigos, pensionatai, bei Lietuvos ir kitų šalių didmeninės vaistų platinimo įmonės. Dirbame su beveik 2000 klientų visoje Lietuvoje. Tiekiame platų asortimentą: žmonėms ir veterinarijai skirtus vaistus, maisto papildus, medicinines prekes, kosmetiką ir pan. Nuolatinis mūsų dėmesys, operatyvumas ir lankstumas leido užsitikrinti lojalų klientų ratą.

ENTAFARMA 1993 m. pradėjusi savo veiklą nuo didmeninės vaistų prekybos, sėkmingai ją vysto iki šiol. Mes tiekiame vaistus bei kitas prekes daugiau kaip 1200 vaistinių ir 350 asmens sveikatos priežiūros įstaigų visoje Lietuvoje bei daugiau kaip 100 didmeninio vaistų platinimo įmonių Pabaltyje ir kitose šalyse.

Ilgalaikiai, nusistovėję santykiai su partneriais, kvalifikuoti įmonės darbuotojai, aukšti kokybės bei verslo etikos standartai leidžia mums siekti užsibrėžtų tikslų.

Kasdien surenkame virš 700 klientų užsakymų. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose klientų užsakymai pristatomi tą pačią , kitoje Lietuvos teritorijoje − sekančią darbo dieną. Prekių tiekimas į Latviją, Estiją vykdomas 2−3 kartus per savaitę, į Baltarusiją 1−2 kartus per mėnesį, į kitas šalis – pagal poreikį.

Ligoninės
Pensionatai
Vaistinės
Didmeninės įmonės

mano vaistine tinklas

Tai projektas sukurtas ir įgyvendinamas tam, kad būtų remiamos nepriklausomos vaistinės visoje Lietuvoje ir, kad jų pozicijos rinkoje būtų kuo stipresnės.
Tikslas siekiamas bendradarbiaujant vaistinėms, didmeninio vaistų platinimo įmonei bei gamintojams. Taip pat siekiama tobulinti ir gerinti santykius tarp vaistininko ir paciento, kuriam reikalinga kompetetinga pagalba ir patarimas.

internetine prekyba

Įsigyti vaistą ar maisto papildą internetu šiandien tampa vis lengviau ir paprasčiau. Žmonės drąsiai renkasi jiems primtiną būdą, neišeinant iš namų, pirkti produktus jiems patogiu laiku, bei pasirinkti prekių pristatymą į namus ar paėmimą vaistinėje. Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje vaistinėje www.manovaistine.lt ir patiems išbandyti visame pasaulyje sparčiai populiarėjančią paslaugą.