20 years of experience

Jums Aktualu sumažinti sąnaudas?

Šiandien situacija farmacinėje rinkoje pakankamai sudėtinga: didelė konkurencija, SAM pastangos riboti išlaidas vaistams, mažėjanti rinka ir pan.
Vaistų gamintojai įvairiais būdais optimizuoja išlaidas, mažina kaštus. Sukūrus ir pagaminus vaistą sekantis svarbus etapas yra vaisto kelias nuo gamintojo iki galutinio vartotojo – farmacinė logistika. Reikia būti lanksčiu ir sugebėti užtikrinti patikimą, nebrangų ir greitą vaistų pristatymą klientams.

Šiandien rinkos dalyviai atidžiai skaičiuoja savo lėšas, todėl tiek didmeninės vaistų platinimo įmonės, tiek vaistinės stengiasi laikyti kiek įmanoma mažesnes prekių atsargas, didinti jų apyvartumą ir išvengti bereikalingo lėšų įšaldymo. Tai sąlygoja mažesnius, bet dažnesnius užsakymus. Taip pat svarbu būti pasiruošusiems įvairiems vaistų pardavimų svyravimams. Pakankamų vaistų atsargų sandėliavimas regione gamintojui tampa būtinybe. Todėl racionalu naudotis teikiama 3-čios šalies farmacinės logistikos paslauga.

Tai leidžia Jums

Patikimai, operatyviai ir nebrangiai patiekti prekes klientams;
Sumažinti vienkartinį užsakymo dydį ir taip išvengti „stock out“;
Atpiginti sandėliavimo ir logistikos kaštus;
Atlaisvinti gamyklų sandėlius.

logistikos paslaugos

Siūloma paslauga apima prekių priėmimą, kiekybinį ir kokybinį patikrinimą, sandėliavimą, surinkimą, pristatymą klientams. Vykdoma pasaugomų prekių apskaita, garantuojamas pilnas jų atsekamumas. Veikla vykdoma vadovaujantis europinėmis GDP taisyklėms.

Siūlomas paslaugų modelis paremtas šiuolaikišku „Activity Based Costing“ skaičiavimu, todėl Jūs visuomet mokėsite tik už tai, kuo naudojatės. Lanksti ir skaidri kainodaros sistema užtikrina aiškumą bei leidžia tiksliai planuoti savo išlaidas prekių sandėliavimui ir transportavimui.

Klientui pageidaujant galimas farmacinės logistikos paslaugos teikimas pagal sutartą fiksuotą mėnesinį mokestį, procentinį mokestį nuo apyvartos ar kitokį skaičiavimo modelį.

3d 1

Pagrindiniai paslaugos skaičiavimo kriterijai:

 • laikomų palečių skaičius;
 • priimamų ir atkraunamų užsakymų vykdymas (kiek priimta ir atkrauta prekių palečių, dėžių, vienetų ar užsakymo eilučių;
 • siuntų transportavimas (kiek prekių palečių, dėžių ir į kurią šalį – Lietuvą, Latviją, Estiją, Azerbaidžaną, Baltarusiją, Gruziją, Kazachstaną, Moldovą ar kitur, išvežta).

Taip pat galime vykdyti:

 • grąžinimų surinkimą;
 • pakuotės lapelio įdėjimą ar pakeitimą;
 • perpakavimą;
 • pakuotės ženklinimą (lipdukai su tekstu, galiojimo laiku, serija ir pan.)
 • netiektinų produktų naikinimą;
 • klinikiniams tyrimams skirtų produktų pristatymą į studijų centrus;
 • lipdukų klijavimą;
 • pilną produkto pakuotės patikrinimą.

sandeliavimo paslaugos

Šiuolaikiniai ir modernūs farmaciniai sandėliai Baltijos šalyse

2011 m. pastatyti ENTAFARMA sandėliai - vieni didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse skirti farmacinei logistikai ir sandėliavimui. Sandėlių talpa – apie 17000 palečių vietų. Sandėliuose nuolatos sekama ir kontroliuojama oro temperatūra, įrengtos narkotinių ir psichotropinių vaistų (apie 240 palečių vietų), šaltai (+2 - +8°C) laikomų vaistų (apie 200 palečių vietų), bei vaistų perpakavimui skirtos patalpos. Pažangi „nepopierinė“ IT sistema ir kvalifikuotas personalas garantuoja kokybišką paslaugą.

Nauji sandėliai leidžia ne tik užtikrinti kokybišką paslaugą, bet ir praplėsti jų spektrą: siūlome farmacijos prekių muitinės sandėlio, importo iš trečiųjų šalių, vaistų perpakavimo ir ženklinimo (atitinkančio Geros Gamybos Praktikos reikalavimus) paslaugas.

ENTAFARMA - farmacinės logistikos paslaugų lyderė Baltijos šalyse. Mūsų paslaugomis gamintojai naudojasi ir kaip „uostu" ant rytinės ES sienos – pristatyti prekėms į ES nepriklausančias šalis (Azerbaidžaną, Armėniją, Baltarusiją, Gruziją, Kazachstaną, Kirgizstaną, Moldovą, Mongoliją, Tadžikistaną, Turkmėnistaną, Ukrainą, Uzbekistaną ir kt.).

burbulai

aptarnaujame siuos regionus

Lietuva, Latvija, Estija, Suomija, Azerbaidžanas, Armėnija, Baltarusija, Gruzija, Kazachstanas, Kirgizstanas, Moldova, Mongolija, Tadžikistanas, Turkmėnistanas, Ukraina, Uzbekistanas ir kt.

Mūsų kontaktai

map